header

aktuálne oznamy

  • Pribudol nový scrabble príbehElle8
  • V novej sezóne 2022/2023 pribudli nové výrazy zo SSSJ, zoznam TU
    Je k dispozícii aktualizácia El Siňa
  • Spolupráca SSS a herna.net pokračuje a prináša ďalšie novinky. Na herni si už môžete zahrať aj verziu, ktorá je aktuálne v obchodoch (bez Q a W, spolu 110 kameňov - kompletný zoznam nájdete na podstránke Zoznam písmen v hre). Na herni je nová verzia označená ako "slovenský m". Môžete testovať, trénovať - SSS chystá aj turnaje v tejto verzii (zatiaľ priateľské).
    Príjemné scrabblovanie a ďakujeme herna.net za jeho spestrenie!

Pozývame
na 4. kvalifikačný turnaj,
ktorý sa uskutoční ON-LINE dňa
17. 12. 2022

Propozície, PRIHLÁSIŤ SA
Tabuľka prihlásených, SWIPS

► V sobotu 3.decembra 2022 súťažilo 21 scrabblistov v Bardejove. Najlepšie sa darilo Petrovi Barákovi, strieborná sa umiestnila Zdenka Žákovičová a bronzová Eva Zahradníková. Výsledky si môžete pozrieť TU

viťazi_BJ

vsetci:BJ


► Priateľského turnaja Corgoň Open sa 26.11.2022 v Nitre zúčastnilo 19 hráčov. Na prvých priečkach bola tlačenica, keď až prvých 5 hráčov získalo po 5 bodov. V turnaji podľa pomocných kritérií zvíťazil Peter Lámer pred Norbertom Lančaričom a Katarínou Vavákovou.
Podrobné výsledky si môžete pozrieť TU


► 2. kvalifikačný turnaj v Zlatých Moravciach 12.11.2022 bol výnimočný tým, že v ňom súťažili dvojice, a paradoxne aj tým, že v ňom zvíťazil jednotlivec. Víťazom s plným počtom 7 bodov sa stal organizátor turnaja Patrik Pinter, ktorému sa pri nepárnom počte 25 účastníkov v rannom losovaní neušiel žiaden spoluhráč. Druhé miesto si s prehľadom vybojovala dvojica Mária Ponická / Eva Zahradníková, ktorá prehrala len s víťazom, a tretie miesto s 5 bodmi získala dvojica Vladimír Karaka / Klára Nemčoková. Podrobné výsledky si môžete pozrieť TU

viťazi_ZM

► 22. 10. 2022 privítala organizátorka Zuzana Furíková na turnaji v Hnúšti 25 scrabblistov. Víťazom sa stal Ivan Pastucha, striebro získala Dagmar Jančurová a z tretieho miesta sa radovala Zdenka Žákovičová. Gratulujeme.

Výsledky

viťazi_HN

vsetci_HN

* * * * * * * * * * * *

► Dňa 1-2. 10. 2022 sa v Liptovskom Mikuláši konali 24. majstrovstvá Slovenska v scrabble. Víťazkou turnaja a majsterkou Slovenska sa stala Eva Zahradníková pred Ivanom Michalom a Patrikom Pinterom.
Pozrite si zápasy a konečné poradie

Zároveň s turnajom kategórie "A" prebiehal aj majstrovský turnaj "B", v ktorom súťažilo 13 hráčov a nakoniec sa víťazom stal Ivo Škavronka pred Erikou Ferčíkovou a Lenkou Jelenskou.
Pozri si Zápasy a konečné výsledky

zhodnotenie majstrovstiev Slovenska 2022

viťazi_MSV

viťazi_MSV

viťazi_MSV


Aktualizované
Nováčik na turnaji?
Príručka pre začiatočníkov
Hosting pre stránky
Slovenského Spolku Scrabble
zabezpečuje
Webglobe-Yegon baner wy
Mattel