header
Pozvánka
Podujatie

2. kvalifikačný turnaj v scrabble
Zlaté Moravce

* * * * * * *

Dátum

12. 11. 2022

Miesto

Reštaurácia RIO
Sládkovičova 1872/37, 953 01
Zlaté Moravce

Program

Prezentácia od 8:30 - 8:55
Začiatok turnaja: 9:00 (skorší začiatok kvôli časovej kolízii s iným podujatím)

Organizátor

Patrik Pinter
e-mail: patrik_pinter@yahoo.com
tel.: 0905 605 883

Prihlásenie

Prihlasovací formulár:
termín prihlásenia: najneskôr do štvrtok 10.11.2022 do 22:00

Tabuľka prihlásených

Propozície

Strava

1. Slepačí vývar, vyprážaný bravčový rezeň, opekané zemiaky, zeleninová obloha
2. Slepačí vývar, prírodný kurací rezeň, ryža, zeleninová obloha
3. Zeleninová polievka, vyprážaný karfiol, opekané zemiaky, tatárska omáčka

Stravu je nutné objednať minimálne deň vopred, do úvahy budú teda brané len prihlášky do stanoveného termínu. Kto sa v prihlási po termíne, bude sa môcť turnaja zúčastniť, avšak bez zabezpečeného stravovania.

Doprava Inštrukcie pre motoristov (presná trasa z hlavných smerov k miestu turnaja) :

Smerom od Zvolena: Z rýchlostnej cesty R1 zísť na výjazde Čaradice na štátnu cestu 65, potom doľava. Prejsť dedinou Volkovce, časť Olichov stále rovno. Z odbočiek na Zlaté Moravce na pravej strane použiť hneď prvú popri Army shope (ul. SNP). (Ak ste ju minuli a vidíte po pravej strane čerpaciu stanicu Slovnaft, tak na najbližšej odbočke doprava po Prílepskej ulici a na kruhovom objazde doľava). Po príchode do mesta na križovatke pri kostole doľava, cez nový kruhový objazd rovno a po cca 100 m uvidíte na ľavej strane reštauráciu Rio.

Smerom od Bratislavy: Z rýchlostnej cesty R1 zísť na výjazde Zlaté Moravce na štátnu cestu 65, potom doľava. Z odbočiek na Zlaté Moravce použiť druhú, doľava na Prílepskú ulicu, na novom kruhovom objazde doľava. (Ak ste odbočku minuli a vidíte po ľavej strane čerpaciu stanicu Slovnaft, tak hneď za ňou doľava na ul. SNP, po príchode do mesta na križovatke pri kostole doľava, cez nový kruhový objazd rovno). Po cca 100 m uvidíte na ľavej strane reštauráciu Rio.

Smerom od Skýcova (Partizánskeho): Na veľkom kruhovom objazde rovno (druhý výjazd), potom na svetelnej križovatke doľava. Na novom (malom) kruhovom objazde doprava a po cca 100 m uvidíte na ľavej strane reštauráciu Rio.

Doprava: MHD zo železničnej a autobusovej stanice:
Spojenie vlakom, autobusom: Železničná stanica je cca 30 minút pešo od dejiska turnaja, ale osobné vlaky už premávajú len zo smeru Úľany nad Žitavou - Vráble - Zlaté Moravce, teda už nie z Kozároviec ani z Lužianok. Autobusové spojenie je oveľa lepšie, autobusová stanica je hneď vedľa predajne potravín Billa cca 15 minút pešo od dejiska turnaja. Kto by chcel prísť týmto spôsobom a nemá chuť na prechádzku, nech kontaktuje organizátora turnaja, dopravu budeme riešiť individuálne.

Mapka: viď priložený súbor

poznámka

Ubytovanie (možnosti ubytovania pre hráčov z ďaleka): Odporúčam hotely Eminent a ViOn v Zlatých Moravciach, prípadne ubytovacie zariadenia v neďalekých Topoľčiankach

Iné: Turnaj tentoraz nebude pod holým nebom.