header
Pozvánka
Podujatie

14. kvalifikačný turnaj v scrabble
a
3. ročník súťaže v SCRABBLE
o pohár primátora mesta Humenné

* * * * * * *

Dátum

26. 08. 2023

Miesto

Centrum voľného času DÚHA
Námestie slobody 1736/48, Humenné
www.duhacvc.sk

Program

Prezentácia od 8:30
9:00 - 9:15 iotvorenie, privítanie, inštrukcie
9:15 - 1. kolo
Obed po 4. kole v hostinci Valaškovce, cca 100 m
16:30 - vyhodnotenie a ukončenie turnaja

Dĺžku prestávok medzi jednotlivými kolami budeme podľa potreby prispôsobovať

Organizátor

Jana Jalčová,
e-mail: jalcova.j@mail.com
tel.: +421 907 533 767

Prihlásenie

Prihlasovací formulár:
termín prihlásenia: najneskôr do štvrtok 24. 08. 2023 do 23:59
(potom len po konzultácii s organizátorkou)

Tabuľka prihlásených

Strava

Polievka: Zeleninový s mrveničkou

Hlavné jedlo
1. Kurací rezeň vyprážaný, varené zemiaky s cibuľkou, zeleninová obloha 2. Karfiol vyprážaný, varené zemiaky s cibuľkou, zeleninová obloha

Doprava

Inštrukcie pre motoristov:

Privádzačom od Strážskeho vojdete do mesta a pokračujete hlavnou cestou, nikde neodbočujete. Po pravej ruke miniete Tesco, hlavnú stanicu a pokračujete pozdĺž trate (vľavo vidíte park a Karpatiu) bez odbočovania cez kruhový objazd popod nadjazd až k malej železničnej stanici – semafór, závory. Odbočíte doprava cez priecestie. Pred sebou uvidíte rozľahlú plochu pešej zóny – južná časť Námestia slobody. Obídete ju doprava, pred hotelom hotelom Alibaba odbočiť doľava. Miniete malé parkovisko a práve rekonštruovaný skelet budovy. Pokračujete ďalej a zaparkujete na väčšom parkovisku pred červenou poschodovou budovou - Sociálna poisťovňa a Všeobecná zdravotná poisťovňa, Námestie slobody 58. CVČ DÚHA sa nachádza na námestí oproti tejto budovy.

Inštrukcie pre nemotoristov:

MHD v Humennom nepotrebujete, tu je všetko blízko ;o) Zo stanice (spoločná pre vlak a bus) ste na mieste prechádzkovou chôdzou do 15minút. Prípadne taxík z autobusovej stanice za 2€. Keď vystúpite z vlaku alebo autobusu, nájdite podchod, ktorým sa dostanete popod koľajisko k bývalému ZK ROH Chemlon (teraz reštaurácia Premiér). Cez totálne rozbité veľké parkovisko prejdete popred hlavný vstup na futbalový štadión (Chemlonská ulica) okolo kúpaliska, tenisových kurtov, športovej haly a zimného štadiónu cez maličký kruháčik (vľavo Kaufland) k prízemnému retail parku (CCC, Dráčik, Nay, JYSK, ... ). Za svetelnou križovatkou vidíte červenú poschodovú budovu – Sociálna poisťovňa. Na pešej zóne oproti nej je zrekonštruovaná budova CVČ Dúha.

Ubytovanie

Možnosti ubytovania pre hráčov z ďaleka:
Kontaktujte organizátorku, prípadne bližšie info s odporúčaním na FB profile SSS

mapa Zobraz mapu

A nakoniec

Milí hráči, hráčky, priatelia. Rada Vás do tretice privítam v mojom rodnom meste. Verím, že si mnohí na našom Ďalekom východe vychutnáte viac dní minimálne tak, ako roky predtým (inšpirácie na program napr tu: www.regionpoloniny.sk ) Piatkové tatarčané pirohy na Nemocničnej 22 platia – ozvite sa mi prosím tí, ktorí budete nocovať v Humennom.

Nováčikom sľubujeme ohľaduplnosť a ústretovosť, nebojte sa prísť a vyskúšajte si túto hru so SCRABBLEpozitív komunitou z celého Slovenska.

Príďte a užime si to znova ;o) Veľmi sa na Vás teším. DžejDžej