Tabuľka kvalifikácie na 23. majstrovstvá Slovenska v SCRABBLE  (2021)
   
2020/21  Hráči kvalifikovaní na 23. MS priamo z 22. MS 24.10. 21.11. 5.12. 2.1. 16.1. 13.2. 27.2. 20.3. 8.5. 29.5. 12.6. 10.7. 28.8. 11.9. počet Kvalifikačné body
Poradie  (iba majster) 1.QT 2.QT 3.QT 4.QT 5.QT 6.QT 7.QT 8.QT 9.QT 10.QT 11.QT 12.QT 13.QT 14.QT turnajov
 Priezvisko, meno herňa herňa KN herňa BB LH BA PO KE MT Le HE BJ PE  
   
1.  Smoliga Tomáš   35 26                         2 61
2.  Vernarský Jaroslav   22 35                         2 57
3.  Pinter Patrik   25 32                         2 57
4.  Janikovičová Miroslava   26 30                         2 56
5.  Žákovičová Zdenka   32 21                         2 53
6.  Jambrichová Viera   24 28                         2 52
7.  Ponická Mária   7 40                         2 47
8.  Zahradníková Eva   19 25                         2 44
9.  Nemčoková Klára   21 23                         2 44
10.  Pastucha Ivan   14 27                         2 41
11.  Gajdoš Jozef   40                           1 40
12.  Šnábelová Sylvia   23 17                         2 40
13.  Nosál Ivan   20 19                         2 39
14.  Vilner Gertrúda   28 9                         2 37
15.  Tomková Erika   16 18                         2 34
16.  Šnábel Viliam   9 24                         2 33
17.  Brezovan Daniel   17 15                         2 32
18.  Ivan Michal   30                           1 30
19.  Henc Marián   27                           1 27
20.  Stašková Brigita   18 6                         2 24
21.  Jančurová Dagmar     22                         1 22
22.  Slezáková Mária   12 10                         2 22
23.  Jacková Soňa   10 12                         2 22
24.  Sliš Martin     20                         1 20
25.  Mojžiš daniel   4 16                         2 20
26.  Matejovie Peter   15 2                         2 17
27.  Chrobáková Iveta   3 13                         2 16
28.  Petrík Marek   1 14                         2 15
29.  Jašek Patrik   11 3                         2 14
30.  Modránszky Peter   6 8                         2 14
31.  Fornerová Marta   13                           1 13
32.  Jalčová Jana   5 7                         2 12
33.  Vaváková Katarína     11                         1 11
34.  Dioszegi Ľudovít   8 1                         2 9
35.  Horňáková Eva   2 5                         2 7
36.  Udvardy Alexander   0 4                         2 4
37.  Vidová Andreja   0 0                         2 0
38.  Furík Viliam   0 0                         2 0
39.  Karaka Vladimír   0                           1 0
40.                                  0 0