DEMÄNOVÁ

6. januára 2018

ponuka:

 

Tak a máme za sebou posledného minuloročného Hlúňa, aj keď sa uskutočnil v Novom roku. Je to ťažké, vtesnať ho medzi riadne turnaje. Musím sa priznať, že som sa trošku obávala, aká bude účasť,ale Evka ma ubezpečila, že 20 padne. Eriku so Slávkou som obvolala, aby sa to zavŕšilo, vedela som, že nechodia na stránku, ale boli rady, že prišli.

Škoda, že sme neodfotili ten bohatý stôl s dobrotami, bolo ich neúrekom! Borovička nemohla chýbať a vďaka patrila aj Evke za fajné červené vínko a privítanie vlastnoručne upečeným chlebíkom so soľou! Tešili sme sa nováčičke Mirke Plachetkovej,ktorá bola obzerať na turnaji v Trnave a rozhodla sa k nám pridať, aj Katke Lehotskej a aj Majke Ponickej. Renka doniesla cenu, vínko, pre toho, kto položí slovo víno. Prvý bol Jožko a tak si ho odniesol domov on. Brigitka s Jožkom ma chceli ráno prekvapiť, čo sa im aj podarilo. Bola som ich vyzdvihnúť na úplne opačnom konci mesta. Pomýlili si trošku smer na pešo, ale našťastie času sme mali dosť! Z víťazstva sa tešila Mirka, odniesla si "zimný pohár" a ten putovný odniesol Slávko :-), bo sme nevedeli výsledok, až večer, a tak bude odovzdaný v Kežmarku svojmu majiteľovi PAŤKOVI, ktorý, aj keď bol trošku smutný z poradia momentálneho, 2 bodový náskok stačil na víťazstvo.

G R A T U L U J E M víťazom a aj všetkým ostatným, ste skvelí, úžasní a teší ma robiť turnaje pre takú komunitku!! Osobitne ďakujem Jankovi /za nápad/ aj Peťkovi /z vyprovokovania..))/, že ma niesli na rukách, aj keď sa bojím výšok, bolo to neskutočné a prajem takú emóciu zažiť každej žene /aj neorganizátorke..haha.../ Ďakujem aj Zdenke za celoročné neúnavné robenie hrianok. Je to dôležité..))) Samozrejmä Slávkovi za kufre a Ivkovi za partiáre. Ťažko ešte niečo dodať!

Teším sa na ďalší ročník a želám všetkým šťastný nový rok.

Soňa