SCRABBLE CAMP - PODHÁJSKA

16. - 22. júla 2018

 

 

Stretol sa rok s rokom a my sme opäť obsadili Penzión Energy II v Podhájskej. 20 priateľov, 7 dní zábavy. Výhodou penziónu je liečivá voda Rímskych kúpeľov na prízemí, ale aj vonkajší bazén. V tomto roku sme mali rána spestrené o možnosť cvičenia jogy. Ďakujeme, manželia Louloví J Vynikajúca strava a ústretovosť všetkých zamestnancov bola obdivuhodná, ale sánka nám spadla pri usmievavej sedemdesiatničke tete Božke, ktorá sa v kuchyni obracala s nevyčerpateľnou energiou. Kúpali sme sa ráno, na obed, aj večer, chladili sa pri pivku v neďalekých bufetoch, jedli voňavú zeleninu z južných strání, aj spievali a tancovali pri harmonike.


Priateľský turnaj hral každý s každým dvakrát. Niektorí mali miešky chichotavé a prajúce, iní si z nich ťahali samé zvláštne kombinácie. Aj z takých najviac vykúzlili Peťo Lámer (I), Evka Zahradníková (II), Vierka Jambrichová a Patrik Pinter (III).


A zhodnotenie? Najlepšie to povedal Peťo, ktorý sa obával, že sa bude nudiť a nakoniec si pochvaľoval, že ledva stíhal. Nuž a po niekoľkých návrhoch padlo rozhodnutie, že Scrabble camp Podhájska bude aj o rok. Koľko nás bude v tretí augustový týždeň 2019?


Dáša