ZLATÉ MORAVCE

21. mája 2016

9. kvalifikačný turnaj na 18. MS
Zlaté Moravce, 21. mája 2016

Penzión pod kalváriou, Tehelná 17, Zlaté Moravce

registrácia od 8:30, začiatok turnaja 9:30
Patrik Pinter
0905 605 883
patrik_pinter@yahoo.com
do 19. mája 2016, najneskôr do 21:05
šachové hodiny, 22 minút pre jedného hráča, v prípade účasti nad 32 hráčov sa odohrá 8 kôl.
  1. Mäso pečené v peci (350 g/os.), svieži kapustový šalát, uhorky, feferónky.
  2. Grilovaná zelenina.

Stravu je nutné objednať minimálne deň vopred, do úvahy budú teda brané len prihlášky do stanoveného termínu. Kto sa v prihlási po termíne, bude sa môcť turnaja zúčastniť, avšak bez zabezpečeného stravovania.

Odporúčame hotely EminentViOn v Zlatých Moravciach, prípadne penzión Gazdovský hostinec v Topoľčiankach

Turnaj bude pod holým nebom (pod prístreškom podobne ako v Lučatíne), odporúčame priniesť si teplejšie oblečenie pre prípad chladnejšieho počasia.

Sedenie na drevených laviciach, k dispozícii je dostatočné množstvo podsedákov. V prípade chladného počasia nebude na škodu priniesť si deku alebo teplejšiu vetrovku. Predbežná predpoveď počasia je: max. denná teplota 24°C, dopoludnia s možnosťou prehánok.

 

Navigácia

Smerom od Zvolena: Z rýchlostnej cesty R1 zísť na výjazde Čaradice na štátnu cestu 65, potom doľava. Prejsť dedinou Volkovce, časť Olichov stále rovno. Z odbočiek na Zlaté Moravce na pravej strane použiť hneď prvú popri Army shope (ul. SNP). (Ak ste ju minuli a vidíte po pravej strane čerpaciu stanicu Slovnaft, tak na najbližšej odbočke doprava po Prílepskej ulici, na stopke doprava a na najbližšej odbočke doľava). Cez mesto stále rovno, dole brehom po dlažobných kockách. Na kruhovom objazde rovno (druhý výjazd), potom stále po hlavnej rovno až cez trojkoľajné železničné priecestie a za ním hneď doprava (nie hore na Martinský breh) smerom na Hosťovce. Stále rovno, prejdete cez ešte jedno dosť rozbité železničné priecestie cez železničnú odbočku do tehelní a cca 500 m za tabuľou označujúcou koniec obce Zlaté Moravce, tesne predtým, ako cesta začne stúpať, uvidíte po ľavej strane penzión Pod kalváriou. 

Smerom od Bratislavy: Z rýchlostnej cesty R1 zísť na výjazde Zlaté Moravce na štátnu cestu 65, potom doľava. Z odbočiek na Zlaté Moravce použiť druhú, doľava na Prílepskú ulicu, na stopke doprava a na najbližšej odbočke doľava. (Ak ste odbočku  minuli a vidíte po ľavej strane čerpaciu stanicu Slovnaft, tak hneď za ňou doľava na ul. SNP). Cez mesto stále rovno, dole brehom po dlažobných kockách. Na kruhovom objazde rovno (druhý výjazd), potom stále po hlavnej rovno až cez trojkoľajné železničné priecestie a za ním hneď doprava (nie hore na Martinský breh) smerom na Hosťovce. Stále rovno, prejdete cez ešte jedno dosť rozbité železničné priecestie cez železničnú odbočku do tehelní a cca 500 m za tabuľou označujúcou koniec obce Zlaté Moravce, tesne predtým, ako cesta začne stúpať, uvidíte po ľavej strane penzión Pod kalváriou. 

Smerom od Skýcova (Partizánskeho): Na kruhovom objazde napravo (prvý výjazd), potom stále po hlavnej rovno až cez trojkoľajné železničné priecestie a za ním hneď doprava (nie hore na Martinský breh) smerom na Hosťovce. Stále rovno, prejdete cez ešte jedno dosť rozbité železničné priecestie cez železničnú odbočku do tehelní a cca 500 m za tabuľou označujúcou koniec obce Zlaté Moravce, tesne predtým, ako cesta začne stúpať, uvidíte po ľavej strane penzión Pod kalváriou.

Smerom od Nitry po starej ceste od Sľažian (to je najjednoduchšie): dole Martinským brehom, tesne pred železničným priecestím doľava smerom na Hosťovce. Stále rovno, prejdete cez ešte jedno dosť rozbité železničné priecestie cez železničnú odbočku do tehelní a cca 500 m za tabuľou označujúcou koniec obce Zlaté Moravce, tesne predtým, ako cesta začne stúpať, uvidíte po ľavej strane penzión Pod kalváriou.

Inštrukcie pre tých, ktorí prídu vlakom alebo autobusom:

Železničná stanica je cca 25 minút pešo od dejiska turnaja, ale osobné vlaky už premávajú len zo smeru Úľany nad Žitavou - Vráble - Zlaté Moravce, teda už nie z Kozároviec ani z Lužianok. Autobusové spojenie je oveľa lepšie, ale autobusová stanica je cca 40 minút pešo od dejiska turnaja. Kto by chcel prísť týmto spôsobom a nemá chuť na dlhšiu prechádzku, nech kontaktuje organizátora turnaja, dopravu budeme riešiť individuálne. 

 

mapa