KOŠICE

2. mája 2015

7. kvalifikačný turnaj na 17. MS
Košice, 2. mája 2015
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s., Komenského 50, Košice
registrácia od 8:30, začiatok turnaja 9:15
Členovia, deti do 15 rokov a dôchodcovia (ktorí nie sú členmi) 8€, ostatní 10€
Sylvia Šnábelová
sylvia_snabelova@yahoo.com
0905 336 233
Jana Jalčová
jalcova.j@gmail.com
0907 533 767
do 30. apríla 2015 (štvrtok), najneskôr do 22:00
šachové hodiny, 22 minút pre jedného hráča

Polievka: cesnaková so špenátovými haluškami
1 - Kuracie prsia v cestíčku plnené syrom a šunkou, kečup, tatárska omáčka, zemiaková kaša
2 - Penne so syrovo-šampiňónovou omáčkou

Kto chce vegetariánsku stravu, nech to nezabudne uviesť. Ostatným sa objedná mäso.

informácie u organizátorov

Turnaj bude niesť hlavičku „O pohár primátora“ a bol opätovne zaradený do sprievodných podujatí „Dní mesta Košice“.

 

Navigácia

Kvôli rekonštrukcii električkových tratí sú niektoré ulice v blízkosti centra uzavreté (napr. Štúrova, Námestie Maratónu mieru). Odporúčame preto cestu absolvovať podľa pokynov organizátora; ak pôjdete inou trasou, aktuálne údaje uzávierok sú uverejňované na stránke mesta Košice (www.kosice.sk), rovnako cestovné uzávierky MHD na stránke Dopravného podniku mesta Košice (www.dpmk.sk).

 

Príchod zo smeru Prešov:

Zídete z diaľnice v smere Spišská Nová Ves/Centrum a pokračujete priamo po hlavnej až po štvrtú svetelnú križovatku, na ktorej odbočíte vľavo – smer centrum. Hneď na pravej strane sú dve parkoviská (na druhé parkovisko sa vchádza cez chodník). Budova VVS, a.s. je modrej farby a parkovať sa dá aj pozdĺž celej Komenského ulice (parkovanie na tejto ulici je bezplatné).

 

Príchod zo smeru Rožňava:

Po príchode do Košíc pokračujete stále rovno až po kruhový objazd, kde pôjdete smer Spišská Nová Ves (tretí výjazd). Cez celé sídlisko Terasa stále rovno, až kým nezídete dole dlhým kopcom. Potom sa zaradíte vľavo a idete v smere Michalovce/Prešov/Spišská Nová Ves (prechádzate cez električkové koľajnice). Odtiaľ počítajte semafory, cez 2 stále priamo a na tretej svetelnej križovatke zabočíte doprava – smer centrum. Hneď na pravej strane sú dve parkoviská (na druhé sa vchádza cez chodník). Budova VVS, a.s. je modrej farby a parkovať sa dá aj pozdĺž celej Komenského ulice (parkovanie na tejto ulici je bezplatné).

 

Inštrukcie pre tých, ktorí prídu vlakom alebo autobusom:

Kvôli rekonštrukcii električkovej trate sú zastávky posunuté. Zastávka pre smer Tomášikova sa nachádza po vyjdení z budovy ŽSR na pravej strane, ďalej od budovy. Vhodné sú autobusy 16, 27 a 29 (odchádzajú po 8.00 hod cca každých 10 minút). Vystúpite na zastávke Tomášikova (jedna zastávka po Národnej banke Slovenska, ktorú budete vidieť na ľavej strane). Po vystúpení prejdete cez cestu na druhú stranu, prejdete Tomášikovu ulicu a na Komenského ulici uvidíte modrú budovu VVS, a.s.

 

Mapa