Scrabble camp 2017 - Podhájska

Ahojte scrabblisti,

plánujeme organizovať letný scrabblecamp na Slovensku – v Podhájskej, ktorá je celosvetovo známa svojou liečivou termálnou vodou, ktorá má podobné zloženie, ako voda v Mŕtvom mori.

Ubytovanie: http://www.energy-podhajska.sk Penzión Energy I a bungalovy, ktoré sú v jeho blízkosti, majú vlastné tzv. Rímske kúpele s touto vodou. (Žiadne tisícky ľudí , ako v areáli známeho termálneho objektu). O tento penzión je veľký záujem, rezervácie ubytovania sú aj na dva roky dopredu.

Cena na jednu noc je cca 27-33€ s plnou penziou (nie je povinná).

V tejto scrabblovej sezóne chceme v termine 21.-27.8.2017 (pondelok-nedeľa) urobiť pokusne prvý scrabblecamp, ubytovanie iba v penzióne (je možné dohodnut aj na noc z nedele na pondelok).

V budúcej sezóne bude scrabblecamp v termíne 20.8.-26.8.2018, a v sobotu 25. augusta 2018 by bol aj kvalifikačný turnaj (zarezervovaných je 7 bungalovov + pridáme 2-lôžkové izby v penzióne podľa počtu záujemcov).

Bungalovy sú štandardne ponúkané pre dve osoby, v polovici bungalovov sú 3 lôžka, podľa potreby možno pridať prístelku s nižšou cenou.

Zisťujeme aj predbežný záujem o scrabblecamp v roku 2019 v júlovom termíne, všetko je vo formulári.

Prosíme záujemcov, aby do utorka 25.4.2017 vyplnili prihlasovací formulár.

Teoreticky tohto roku ak by niekto chcel iba napr. prvé 3-4 noci alebo posledné 3-4 noci nech to uvedie, možno sa nájde verzia, že sa dvaja „vyskladajú“ na týždňový turnus. Je možné zobrať aj rodinnych príslušníkov. Pri obmedzenom počte lôžok budú mať prednosť členovia SSS a hráči.

Formulár bude možné kedykoľvek upraviť kliknutim na link v potvrdzujúcom maili.

Autori projektu: Dáša Jančurová a Jaro Vernarský. V prípade otázok kontaktujte Dášu, ktorá to tam dobre pozná, alebo napíšte do poznámky v registračnom formulári.

Link na registraciu zaujmu o camp:
https://goo.gl/forms/JaDQcCoHWYWuVDq72

Tabuľka záujemcov je tu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/19MFpLamnpPTlN9XsoSabJqU8kt2srpLmZYYouf-MBxU/edit?usp=sharing